Kordon Apart Fethiye

Fethiye'de marinaya 200 m yürüme mesafesinde yer alan Kordon Apart Fethiye, ziyaretçilerine ev konforunu aratmayan bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Apart dairelerden oluşan tesisin bazı daireleri muhteşem bir deniz manzarasına sahiptir. Tesis bölgenin en ünlü plajlarından Çalış Plajı'na 5 km mesafede yer almaktadır.

Kordon Apart Fethiye'nin daireleri ihtiyaçlarını ön planda tutularak dizayn edilmiştir. Her biri klimalıdır ve düz ekran TV bulunmaktadır. Hareketli geçen bir günün ardından dairenizin oturma alanında günün yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. Banyolarda gün boyu sıcak su temin edilmekte banyo havluları da tesis tarafından sağlanmaktadır. Tesis genelinde mevcut olan Wi-Fi erişiminden herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir.

Kordon Apart Fethiye'nin hepsinde buzdolabı da bulunan mutfak yer almaktadır. Tesisi özel aracınızla ziyaret etmeniz durumunda apart yakınlarında ücrete tabi halka açık park yerinden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz tesis ek ücret ile havalimanı transfer hizmeti sunmaktadır.

Bu kategoride ürün bulunamadı.